Spesifikasi Asus A455LF-WX050D Intel Core i3-4005U
| Spesifikasi Asus A455LF-WX050D | |
|---|---|
| Tipe Processor | Intel Core i3 Generasi 4th |
| Processor | Intel Core i3-4005U 1.7GHz |
| VGA Card / Kartu Grafis | NVIDIA GeForce GT-930M |
| RAM | 2GB DDR3 L |
| Harddisk | 500GB SATA |
| Ukuran Layar | 14 inchi |
| Drive Optik | DVD-RW |
| Baterai | 2 Cells 37Whrs |
| Berat | 2.1 Kg |
| Warna | Biru / Blue |
| Koneksi | WIFI |
| LAN | |
| Webcame | |
| Bluetooth | |
| Port Interface | 1x Port HDMI |
| 1x Port VGA | |
| 1x Port LAN | |
| 1x Port Audio | |
| 1x Port Card Reader | |
| 2x Port USB 2.0 | |
| 1x Port USB 3.0 | |

Merkur Slots Machines - SEGATIC PLAY - Singapore
ReplyDeleteMerkur Slot Machines. 5 star rating. The 출장샵 Merkur https://septcasino.com/review/merit-casino/ Casino game was the first apr casino to feature poormansguidetocasinogambling video slots in the 토토 사이트 entire casino,